APARTAMENT

   2 pietrowy duplex znajduje się w miejscowosci La Mata, w jednym z najbardziej ekskluzywnych osiedli mieszkaniowych na Costa Blanca. Apartament  położony 100m od Morza Śródziemnego, w 1º linii od morza, wśród tropikalnych ogrodów z basenami, z kaskadami wodnymi oraz podgrzewanym jacuzzi.

      Dwu-pietrowy duplex znajduje się w miejscowości La Mata (Torrevieja), w jednym z najbardziej ekskluzywnych osiedli mieszkaniowych na Costa Blanca. Apartament  położony 150m od Morza Śródziemnego, w 1º linii od morza, wśród tropikalnych ogrodów z basenami, z kaskadami wodnymi oraz podgrzewanym jacuzzi.


      Mieszkanie jest urządzone w wysokim standardzie i wyposażone we wszelkie sprzęty RTV i AGD marki Bosch  (lódowka, zmywarka, pralka) oraz telewizje i WIFI.

 

       Mieszkanie na 4-6 osób (70m2) posiada dwie sypialnie (jedno lóżko małżeńskie i 2 pojedyncze), jedna łazienka z prysznicem, przestronny taras na dachu budynku (30m2) z widokiem na morze wraz z grillem i leżakami, otwartą kuchnię, salon z jadalnią (sofa chaise-longue rozkladana), klimatyzacje indukcyjna, duże miejsce parkingowe w garażu podziemnym. 


Restauracje, sklepy i bary znajdują się w odległości 5 minut spacerem.
Najbliższe miasto Torrevieja oddalone jest o około 3 km, a w promieniu 8-10 km trzy mistrzowskie pola golfowe Villamartin, Las Ramblas i Campoamor. Ok. 1 km znajduję się Aquapark, a ok. 300 m gokardy.
Okolo 500 metrow do Parku Naturalnego Molino de Agua.

 

Najbliższe lotniska Alicante lub San Javier (20-30 min).


Mieszkanie jest urządzone w wysokim standardzie i wyposażone we wszelkie sprzęty RTV i AGD (lódowka,zmywarka) oraz telewizje z polskimi kanałami.
Mieszkanie na 4-6 osób (70m2) posiada dwie sypialnie (jedno lozko malzenskie i 2 pojadyncze), jedną łazienkę z prysznicem, przestronny taras na dachu budynku (30m2) z widokiem na morze wraz z grillem i lezakami, otwartą kuchnię, salon z jadalnią (sofa rozkladana), klimatyzację indukcyjną, miejsce parkingowe na 2 samochody w garażu podziemnym. Apartament jest chroniony przez 24 godziny na dobę.

Restauracje, sklepy i bary znajdują się w odległości 5 minut spacerem.
Najbliższe miasto Torrevieja oddalone jest o około 5 km, a w promieniu 5 km trzy mistrzowskie pola golfowe Villamartin, Las Ramblas i Campoamor. Ok. 1 km znajduję się Aquapark, a ok. 300 m gokardy.
Okolo 500 metrow do Parku Naturalnego Molino de Agua.
Najbliższe lotnisko Alican